Transporter Feria

Szczegóły produktu

Solidnie wykonany transporter z tworzywa sztucznego z wysokim brzegiem zabezpieczającym, idealny do transportowania Twojego psa/kota w samolocie, pociągu lub samochodzie; zgodny z założeniami IATA.

Dzięki transporterowi Feria możesz mieć pewność, że Twój pies jest transportowany bezpiecznie i wygodnie!

Zaokrąglone wnętrze bez ostrych brzegów ani kantów w połączeniu z kratką wykonaną z metalu zapewniają Twojemu ulubieńcowi optymalną ochronę w czasie podróży i czynią ją niezwykle przyjemną.
Górna i dolna część są zamykane za pomocą zatrzasku, a ponadto posiadają system bezpieczeństwa.

Podczas podróży samolotem można połączyć dołączone do zestawu śrubki z nakrętkami skrzydełkowymi, co pomaga silnie złączyć ze sobą obie części transportera. W czterech rogach, u góry, jak i na dole otwory w postaci kratki, które umożliwiają różne kombinacje łączenia środka z opaską/uszczelką. Jest to przepis, którego stosowania wymagają niektóre linie.

Kratkę można otwierać na lewo, na prawo, jak również całkowicie usunąć z transportera. Za pomocą zasuwy można bez trudu otwierać i zamykać drzwiczki. Co więcej, istnieje możliwość zamknięcia przednich drzwi w 4 miejscach.

Boczne ściany transportera, oraz ta znajdująca się z tyłu posiadają metalowe okno z kratkę w celu zapewnienia dobrego przepływu powietrza ( w przypadku Rozmiaru 4 tylna kratka została wykonana z plastiku). Dwa uchwyty ( w przypadku Rozmiaru 4, 1 uchwyt) ułatwiają przenoszenie transportera, jak również nadają się do ciągnięcia. Z uwagi na to polecamy zakup kółek, który pasuje do rozmiarów od 5 do 7.

 

 

 "U Reksia"

Narbutta 77 lok.2

Warszawa

tel. 608-688-332

Sprawdź na mapie,
jak do nas trafić